OBILNINY

Jsme významným dodavatelem obilnin v Ústeckém kraji. Nakupujeme kvalitní obilniny z České Republiky a dbáme na hygienické podmínky během skladování a přepravy. Spolupracujeme převážně s mlýny v ČR a EU.

LUŠTĚNINY

Obchodujeme se širokým sortimentem produktů přímé zemědělské rostlinné výroby, zejména luštěnin. Standartně dodáváme produkty vysoké kvality a v určeném termínu. 

HNOJIVA

Specializujeme se na nákup a prodej průmyslově vyráběných hnojiv. V naší nabídce najdete hnojiva, draselná, dusíkatá, fosforečná i kompinovaná v pevném i kapalném skupenství. Nabízíme komplexní řešení ochrany rostlin pro pěstitele. 

O nás

Mezi hlavní aktivity společnosti LEX.CZ s.r.o. patří obchodní a odbytová činnost v oblasti zemědělských komodit ve vysoké krmné i potravinářské kvalitě. Působíme dlouhodobě na českém i zahraničním agrárním trhu a zabýváme se obchodní činností se zemědělskými produkty a hnojivy pro zemědělskou a potravinářskou výrobu. Poskytujeme odborné poradenství, plně se soustředíme na potřeby zákazníků a snažíme se o navázání dlouhodobých obchodních vztahů s našimi klienty na vysoké úrovni. Našimi zákazníky jsou zemědělská družstva, soukromě hospodařící zemědělci, obchodní společnosti.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU

LEX.CZ, díky svému postavení na trhu a dlouholetým zkušenostem, má velké portfolio menších i větších obchodních partnerů, kterým je schopen nabídnout zboží. Vždy vyjednává co nejlepší cenu i na několik měsíců dopředu. 

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ SLUŽEB

LEX.CZ má dlouhodobné partnery, se kterými spolupracuje v oblasti laboratorních a skladovacích služeb. Díky tomu nabízí nízkou cenu a především kvalitu.

PORADENSKÁ ČINNOST V OBLASTI ZEMĚDĚLSTVÍ

LEX.CZ svým partnerů nabízí i poradenskou činost v oblasti hnojiv a výkupu obilnin či luštenin.

Kontaktujte nás

Získejte aktuální ceny komodit a hnojiv

Získejte aktuální ceny komodit a hnojiv

Zašleme Vám je každé pondělí ráno přímo do e-mailové schránky!

Povedlo se! Aktuální ceny Vám přijdou na e-mail.